Reinforced Earth®

İnşaat Proje ve Ticaret AŞ.


Reinforced Earth® İnşaat Proje ve Tic A.Ş." yabancı sermayeli bir Türk şirketi olarak donatılı zemin teknolojisini icat eden ve geliştiren Soletanche Freyssinet grubunun girişimi ile 1998 yılında kuruldu. Grup'tan aldığı destek ve güçle donatılı zemin uygulama alanında uzmanlaşarak uluslararası standartlara uygun olarak Türkiye'de projeler üretmekte ve uygulamalar gerçekleştirmektedir. Reinforced earth firması 45 ülkede ve 5 kıta da yer almaktadır.

Firmamız yurtiçi ve yurtdışı projelerinde ; PROJE – MALZEME TEMİNİ – İMALAT Ve PROJE – MALZEME TEMİNİ – SÜPERVİZYONLUK şeklinde hizmet verebilmektedir.

- Bu kapsamda ülkemizde hizmet verilen önemli projelere; Tarsus-Adana-Gaziantep, İzmir-Çeşme, Kınalı-Sakarya, Toprakkale-İskenderun, Gerede-Gümüşova otoyolları, Karadeniz sahil yolu ve son dönemde İzmir-İstanbul otoyolu örnek verilebilir.

- Türkiye'de farklı otoyol, devlet yolu, Belediye yol ve köprülü kavşakları ve özel sektör projelerinde olmak üzere, 1.000.000 m²'nin üzerinde Reinforced Earth® duvar uygulaması gerçekleştirilmiştir.60

Yıl
Tecrübe1963'ten Bu Yana

SOLETANCHE FREYSSINET Çatısı Altında

Thumb

İstanbul’daki merkez ofisinde 11 teknik personel görev almakta, sahadaki personelimizle ülkemizin her yerine ulaşılabilmektedir.

Thumb
Kıta
Ülke
Çalışan
Metrekare UygulamaTürkiye'de

30 Yıldır 1.000.000 metrekareden fazla uygulama