Fransız mühendis Henri Vidal, 1963 yılında, toprak ve donatıyı bir arada kullanarak yeni bir kompozit malzeme, aynı zamanda bir yapım teknolojisi geliştirdi; Reinforced Earth® Toprakarme teknolojisi.
Kullanımı çok pratik olan bu teknoloji, ideal bir “donatılı zemin” çözümü olarak dünyada ve ülkemizde hızla benimsendi.

60 yıldır tüm dünyada ve 40 yıla yakın süredir de ülkemizde başarıyla uygulanmakta.

Reinforced Earth® İnşaat Proje ve Tic A.Ş., bu teknolojinin mucidi ve geliştiricisi olan Terre Armee Grubu’nun çatısı altında 1998 yılında kuruldu.

Zemin-yapı etkileşimi ve mühendislik dolguları alanlarında eşsiz bir uzmanlık ve birikime sahip Terre Armee grubu bugün 5 kıtada 30’dan fazla ofis ile faaliyet göstermektedir.  Öncü bir buluştan doğan Grup, sürekli yenilenme anlayışı ve ar-ge geleneği ile ürün ve hizmet yelpazesini hem genişletmekte ve hem de her geçen gün geliştirmektedir.

Reinforced Earth® İnşaat Proje ve Tic A.Ş. de Grup’tan aldığı teknik destek ve deneyim birikimi ile bugüne dek yurtiçi ve yurtdışı projelerle 2.000.000 m2’ye yakın uygulamaya başarıyla imza atmıştır.

Sunum

Mekanik olarak stabilize edilmiş toprak yapıların kökeninde yer alan Terre Armée, beş kıtada aktif bir varlığa sahiptir. Zemin güçlendirmelerinde dünya lideri olan Henri Vidal’in Reinforced Earth® buluşunun mirası üzerine inşa etmekten gurur duyuyor ve kendimizi Orijinal olarak adlandırıyoruz. Kim olduğumuz ve bu noktaya nasıl geldiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Önemli rakamlar

Bir bakışta bizi keşfedin. Bu şekilde >>

İnovasyon

Öncü bir buluştan doğan Terre Armée’nin damarlarında yenilikçilik dolaşıyor. Bugün sunabildiklerimizi sürekli olarak geliştirmeye çalışmak, bizim ve müşterilerimizin başarısının anahtarıdır. Nasıl yaptığımızı görün >>

Liderlik ekibi

Liderlik ekibimiz, geniş bilgi birikimi ve farklı uzmanlıklarla geleceğimizi şekillendirmek için yönetici ekibimizi, bölge müdürlerimizi ve departman başkanlarımızı bir araya getiriyor. Ekibimizle tanışın >>

Dünyanın dört bir yanında

Dünyanın neresinde olursanız olun, yanınızdayız. Beş kıtaya yayılmış otuzdan fazla ofisimizle 160’tan fazla ülkede faaliyet gösteriyoruz. İrtibat kişinizi bulun >>