Reinforced Earth, büyük prekast beton kutu köprü yapılarının tasarımı ve inşası için çeşitli çözümler geliştirmiştir. Özelleştirilmiş çözümlerimiz mal sahipleri, mühendisler ve inşaatçılar tarafından kabul görmektedir.

TechBox™ inovasyonu

Bu Terre Armée çözümü, müşterilerimizin büyük yerinde dökme bağımsız veya çok hücreli kutu menfez alternatifleri inşa etmeye hızlı ve dayanıklı bir alternatif ihtiyacını karşılamaktadır. TechBox™, ≥ 5m x 3m’lik açıklık zarflarına sahip olmak için idealdir.

Kutu köprüler için MSE Duvar alternatifi

Reinforced Earth® MSE duvarlarının çok yönlülüğü, kutu köprüler inşa etmeye de uygundur. Bu duvarlar genellikle kutu köprü yapıları oluşturmak için bitişik MSE kanat duvarları ilekarayolu ve demiryolu köprü ayaklarına benzer şekilde tasarlanır.

Kutu köprüler için TechWall™ ve T-Wall® alternatifi

Çok geniş açıklıkların söz konusu olduğu bazı durumlarda, özel olarak tasarlanmış bir TechWall™ karşı duvar veya T-Wall® çözümü, tipik olarak uzun açıklıklı üst köprü elemanları gerektiren bir kutu köprü oluşturmak için uyarlanabilir.

Mimari kaplama

Mimarların yapıları özelleştirmelerine ve çekici bir görünümle kaplama elemanlarını belirlemelerine olanak tanıyan çok çeşitli mimari kaplama seçeneklerimiz mevcuttur.

İlgili çözümler

TechBox™

TechBox™

TechBox™, dolgu altında bir yapı inşa etmek için kullanılan prekast kutu elemanlardan oluşur. Yerinde hızlı bir şekilde düzenlenmiş kurulum sağlar. TechBox™ yapılarında gerekli olan toprak örtüsü kemer yapılarına göre daha düşüktür.

Güçlendirilmiş Toprak®

Güçlendirilmiş Toprak®

Amiral gemisi tekniğimiz olan Reinforced Earth®, toprak ve donatılar arasındaki sürtünmenin kalıcı ve öngörülebilir bir bağ oluşturması prensibine dayanmaktadır. Bugün piyasada bulunan tüm mekanik stabilize toprak (MSE) duvarların kökeninde yer alan bu ustaca tekniği sürekli olarak mükemmelleştiriyoruz.

TechWall™

TechWall™

Bir prekast istinat duvarı sistemi olan TechWall™, kontrforun avantajlarını prekast betonun kalitesi ve etkinliği ile birleştirir. Sığ temellere izin veren toprak taşıma kapasitelerine sahip sahalar için mükemmel bir seçim olan TechWall™, farklı toprak türlerine uyum sağlamak için kazık çakma çözümleriyle de birleştirilebilir. Sürdürülebilir, uygun maliyetli ve kurulumu hızlı TechWall™ proje ihtiyaçlarınız için ideal çözüm olabilir.

T-Wall®

T-Wall®

T-Wall® prekast modüler beton “T” şeklinde bir ağırlık duvarıdır. Çözüm, ağır dinamik yükleri desteklemek için mükemmel bir şekilde uyarlanmıştır ve diğer modüler duvar alternatiflerine kıyasla genel olarak daha düşük bir dolgu hacmi gerektirmesi gibi birçok avantaj sunar.

Location: Reinforced Earth A.Ş. Alemdag Merkez. Resadiye Drive. No: 69/D 34794 Cekmekoy / ISTANBUL

 

Tel: 0-216-4844175 – Fax: 0-216-4844179

 

Share this page !