Reinforced Earth şirketleri 50 yılı aşkın bir süredir dünya çapında her türlü endüstriyel projede önemli bir rol oynamıştır.

Çoğu kentsel, konut ve ticari alanın aksine, endüstriyel alanlar aktif yapı tasarımına daha fazla önem verilmesini gerektirir. Ağır iş makineleri ve ekipmanlarının getirdiği yüklere, termal dalgalanmaların etkilerine veya kimyasallara maruz kalmaya göre tasarım yapmak, endüstriyel sahada ortaya çıkan güvenlik açıklarından sadece birkaçıdır.

Reinforced Earth yapı performansı, risk azaltma ve güvenliği bir araya getirmekte, yıllar süren araştırma ve geliştirme çalışmaları, mühendislerimizin yenilikçi endüstriyel çözümler geliştirmesini sağlamaktadır:

  • Malzeme üretim ve depolama tesisleri
  • Çalışma platformları
  • Patlayıcı ve kimyasal malzeme depolama alanları
  • Koruyucu yapılar
  • Endüstriyel yollar ve köprüler

Ağır yüklü Reinforced Earth® duvarları için malzeme tasarlamak ve tedarik etmek genel yaklaşımımızın temelini oluşturmaktadır. Dünya genelinde 2.600 tona kadar canlı yük taşıyan donatılı zemin duvarları inşa etmiş olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Avantajlar

Aşırı yük taşıma kapasitesi

Aşırı yük taşıma kapasitesi

Reinforced Earth® yapıları aşırı yük taşıma kapasitesine sahiptir ve titreşimlere karşı dayanıklıdır, bu da onları ağır endüstriyel araçların ve zorlu faaliyetlerin canlı yüklerini desteklemek için ideal hale getirir.

Güvenlik

Güvenlik

160°C’deki sıvı doğal gaz ve yaklaşık 1100°C’lik alev sıcaklıkları gibi aşırı sıcaklık farklılıklarına dayanabilen çelik donatılı Reinforced Earth® yapıları endüstriyel altyapının inşası için güvenli bir seçim haline gelmiştir.

İlgili uygulamalar

Location: Reinforced Earth A.Ş. Alemdag Merkez. Resadiye Drive. No: 69/D 34794 Cekmekoy / ISTANBUL

 

Tel: 0-216-4844175 – Fax: 0-216-4844179

 

Share this page !