ArmaGrid® ürünümüz, çift eksenli ve tek eksenli, polyester (PET) ve polipropilen (PP) geogridler olarak çeşitlilik göstermektedir.

Geogrid performans özelliklerimiz, inşaat sektöründeki her tür projede kolaylıkla kullanılabilir.

  • Temel güçlendirme
  • Kazık temelli dolgular
  • Kaplama güçlendirme
  • Boşluk içeren dolgular

ArmaGrid® BX (PET): Bu çift eksenli PET örgülü geogrid, yüksek mukavemetli polyester ipliklerden üretilmiştir. Yumuşak zemin üzerindeki sığ dolguları, temelleri veya ağır yüklü platformlarını desteklemek için jeoteknik mühendisleri tarafından geliştirilmiştir. Bu geogrid, iki yönde yük dağılımını iyileştirir, yapısal bütünlüğü korur ve farklı oturmaları azaltır.

 

ArmaGrid® BX (PP) : Bu çift eksenli geogrid, PP levhaların hassas zımbalanması yoluyla üretilir. Bu Geogrid, normalde toprakta bulunan asitler, alkaliler ve tuzlar dahil olmak üzere kimyasallarla tepkmeye girmez ve topraktaki mikroorganizmaların varlığından etkilenmez.

 

ArmaGrid® UX (PET): Örgülü polyester tipi tek eksenli geogrid, tek yönde çekme takviyesi kapasitesi sağlar. Bu geogrid çözümü, eşit yük dağılımı ve dolgu platformlarda oturma kontrolünün gerekli olduğu dik eğimler, temel güçlendirme ve temel iyileştirmeleri gibi zorlu toprak güçlendirme uygulamaları için en uygun seçenektir.

ArmaGrid® UX (PP) : Bu yüksek mukavemetli tek eksenli geogrid, yüksek kaliteli delikli PP levhaların tek yönde kontrollü olarak gerilmesi işlemiyle üretilir. Yüksek performans özelliklerine sahiptir. 300KN/m’ye varan çekme mukavemeti ve biyolojik dayanıklılığı ile, yumuşak zeminlerin güçlendirilmesi veya dolguların ve geçici veya kalıcı donatılı şevlerin inşa edilmesi için mükemmeldir.

 

 

Avantajlar

Uçtan uca çözümler sunmak

Uçtan uca çözümler sunmak

Üst düzey mühendislik tasarımlarını, üretim ve tedarik operasyonlarının tam gözetimi ile kusursuz bir şekilde birleştiren bir dizi çözüm geliştiriyoruz.

Uzman yaklaşımı

Uzman yaklaşımı

Geogrid güçlendirme çözümlerinin tasarlanması, üretilmesi ve tedarik edilmesi, toprak-yapı etkileşimi tasarımı ve malzemelerinde uzman oan ekiplerce gerçekleştirilir.

Malzeme kalite güvencesi ve sertifikaları

Malzeme kalite güvencesi ve sertifikaları

ArmaGrid® çözümlerine yönelik sertifikalar, projeniz için gereken her tasarım, üretim ve teslimat süreci için uluslararası ve yerel kuralları karşılamaktadır.

Location: Reinforced Earth A.Ş. Alemdag Merkez. Resadiye Drive. No: 69/D 34794 Cekmekoy / ISTANBUL

 

Tel: 0-216-4844175 – Fax: 0-216-4844179

 

Share this page !